AYDINLATMA METNİ

Bu aydınlatma metni 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. Maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla ÖZDEN BİLİŞİM TELEFON GIDA EĞİTİM İNŞAAT TURİZM TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  tarafından hazırlanmıştır.

Şirketimizce size ait kişisel veriler şirketimize ait kayıtlarda: anlaşmalı hosting firmamızdaki sunucularda barındırılacağından, verileriniz firmayla paylaşılmaktadır. Size özel olarak oluşturacağımız ve/veya genel kampanyalardan haberdar olmanız için bu aydınlatma metni hazırlanmıştır.

 İşbu kişisel verilerin elde edilme amacıyla 6698 sayılı kanunun 5. Maddesinin 1. Fıkrası gereği ilgili kişinin “açık rızasının alınması” işleme şartına dayalı olarak otomatik veya otomatik olmayan yollarla işlenecektir.

AÇIK RIZA ONAYI

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tarafıma gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bu doğrultuda, işlendiği belirtilen bana ait kişisel verilerimin şirketiniz çalışmalarının değerlendirmesi, kampanya kapsamında işlenmesi amacıyla şirketiniz resmi kayıtlarında tutulmasına  onay veriyorum.